⚽ JDT vs Selangor FC — 1.60 / 3.55 / 2.35 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen — LIVE 2.15 / 1.70 ⚽ EPL: Arsenal vs Chelsea — 1.95 / 3.30 / 3.80 🎮 MLBB: Todak vs RSG PH — Odds 1.75 / 2.10 ⚽ Liga Champion: Real Madrid vs Bayern — 2.00 / 3.40 / 3.50 🏸 Malaysia vs China Piala Thomas — 2.45 / 1.52 🔥 Bonus Deposit My Winbox: +100% sehingga RM500 ⚽ Liga Super: Penang FC vs PDRM — 1.88 / 3.45 / 2.25 ⚽ JDT vs Selangor FC — 1.60 / 3.55 / 2.35 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen — LIVE 2.15 / 1.70 ⚽ EPL: Arsenal vs Chelsea — 1.95 / 3.30 / 3.80 🎮 MLBB: Todak vs RSG PH — Odds 1.75 / 2.10 ⚽ Liga Champion: Real Madrid vs Bayern — 2.00 / 3.40 / 3.50 🏸 Malaysia vs China Piala Thomas — 2.45 / 1.52 🔥 Bonus Deposit My Winbox: +100% sehingga RM500 ⚽ Liga Super: Penang FC vs PDRM — 1.88 / 3.45 / 2.25
Odds Masa Nyata

Odds Perlawanan My Winbox – Semak Odds Terkini Bola Sepak, Badminton & E-Sukan Malaysia Setiap Hari

Odds yang betul adalah asas kepada setiap keputusan pertaruhan yang baik. Di my winbox, kami menyediakan odds paling kompetitif untuk lebih 150 kejohanan sukan dan e-sukan — dikemaskini setiap minit supaya anda sentiasa mendapat nilai terbaik sebelum dan semasa perlawanan berlangsung.

my winbox
0
Kejohanan Diliputi
0
Perlawanan Hari Ini
0s
Kemas Kini Odds
0%
Kadar Bayar Balik

Perlawanan Aktif & Akan Datang

Liga Super Malaysia ● LIVE
JDT vs Selangor FC
Minit 72'  |  Stadium Sultan Ibrahim
2 – 1
JDT1.60
Seri3.55
SEL2.35
EPL Esok, 03:00 pagi
Arsenal vs Chelsea
Separuh Akhir  |  Emirates Stadium
Arsenal1.95
Seri3.30
Chelsea3.80
Liga Champion Rabu, 02:45 pagi
Real Madrid vs Bayern Munich
Suku Akhir  |  Santiago Bernabéu
Madrid2.00
Seri3.40
Bayern3.50
Piala FA Malaysia Sabtu, 20:45
Penang FC vs PDRM FC
Stadium Bola Sepak Penang
Penang1.88
Seri3.45
PDRM2.25
La Liga Ahad, 23:00
Barcelona vs Atletico Madrid
Estadio Olímpic Lluís Companys
Barca1.80
Seri3.50
Atletico4.00
Liga Super Malaysia Jumaat, 21:00
Kedah FC vs Sabah FC
Stadium Darul Aman, Alor Setar
Kedah2.05
Seri3.30
Sabah2.15
BWF World Tour Finals ● LIVE
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen
Set 2: 18–15  |  Zii Jia Memimpin
Zii Jia2.15
Axelsen1.70
Piala Thomas Sabtu, 19:00
Malaysia vs China
Separuh Akhir  |  Liputan Penuh
Malaysia2.45
China1.52
Malaysia Masters Ahad, 14:00
Ng Tze Yong vs Shi Yu Qi
Suku Akhir  |  Axiata Arena, KL
Tze Yong2.20
Shi Yu1.65
MLBB – MPL MY ● LIVE
Todak vs RSG PH
Map 2  |  1–0 Todak Memimpin
Todak1.75
RSG PH2.10
Dota 2 – ESL One Isnin, 16:00
Team Secret vs Boom Esports
Bo3  |  Grand Final
Secret1.58
Boom2.45
CS2 – IEM Cologne Selasa, 21:00
Natus Vincere vs FaZe Clan
Bo3  |  Suku Akhir
NaVi2.30
FaZe1.60
ATP Masters 1000 Ahad, 20:00
Djokovic vs Alcaraz
Final  |  Tanah Liat
Djokovic1.82
Alcaraz1.98
WTA Finals Jumaat, 14:30
Swiatek vs Sabalenka
Separuh Akhir  |  Hard Court
Swiatek1.70
Sabalenka2.15
my winbox

Jenis-Jenis Odds di My Winbox yang Perlu Anda Tahu

Memahami format odds adalah langkah pertama untuk membuat keputusan pertaruhan yang lebih bijak dan menguntungkan.

Odds Desimal (Decimal Odds)

Format paling mudah difahami dan paling popular di my winbox. Darabkan amaun pertaruhan dengan odds untuk dapatkan jumlah pulangan penuh termasuk modal asal.

Contoh: RM100 × 1.85 = RM185 pulangan (RM85 untung)
Asian Handicap

Pasaran khas yang menyamakan peluang dengan memberi kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan. Sangat popular untuk bola sepak kerana menghapuskan keputusan seri dalam kebanyakan kes.

Contoh: JDT -1 bermakna JDT mesti menang lebih dari 1 gol untuk pertaruhan menang
Over/Under (Jumlah Gol)

Anda tidak perlu pilih pemenang — cuma ramalkan sama ada jumlah gol atau mata dalam perlawanan lebih tinggi atau lebih rendah daripada nombor yang ditetapkan.

Contoh: Over 2.5 — perlawanan mesti berakhir dengan 3 gol atau lebih untuk menang
Pertaruhan Langsung (Live Betting)

Pasang pertaruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang berubah secara masa nyata. My winbox menawarkan live betting untuk semua sukan utama dengan kemas kini setiap beberapa saat.

Peluang bernilai muncul apabila pasukan favorit ketinggalan pada minit awal perlawanan
Parlay / Akumulator

Gabungkan beberapa pilihan dalam satu tiket untuk dapatkan gandaan odds yang lebih tinggi. Semua pilihan mesti betul untuk menang, tetapi potensi keuntungan sangat besar.

Contoh: 3 perlawanan × odds masing-masing menghasilkan gandaan besar dengan modal kecil
Pertaruhan Outright

Ramalkan pemenang keseluruhan sesebuah kejohanan dari awal tanpa perlu tunggu perlawanan individu. Odds lebih tinggi dan pertaruhan kekal sehingga kejohanan selesai.

Contoh: JDT juara Liga Super 2026 — odds 1.55 dari awal musim

Cara Membaca & Menggunakan Odds My Winbox dengan Betul

Odds bukan sekadar angka — ia adalah gambaran kebarangkalian yang diberikan oleh pihak pertaruhan berdasarkan analisis data, rekod prestasi dan pergerakan wang dalam pasaran. Di my winbox, kami menggunakan sistem odds dinamik yang sentiasa diselaraskan mengikut maklumat terkini supaya anda mendapat gambaran yang paling tepat sebelum membuat keputusan.

Ramai pemain baru membuat kesilapan dengan memilih odds yang paling rendah kerana merasa ia "selamat". Ini adalah salah faham yang perlu diperbetulkan. Odds rendah bermaksud pasukan atau pemain tersebut dianggap hampir pasti menang — tetapi ia juga bermaksud keuntungan anda sangat kecil. Selepas tempoh panjang, bertaruh hanya pada odds rendah tanpa analisis nilai boleh menyebabkan kerugian jangka panjang walaupun anda menang lebih kerap.

Konsep paling penting dalam pertaruhan ialah expected value — atau nilai jangkaan. Jika anda percaya kebarangkalian sesuatu kejadian adalah 55% tetapi my winbox menawarkan odds yang bersamaan dengan 50% kebarangkalian, anda sebenarnya mendapat nilai lebih. Itulah pertaruhan yang patut dibuat.

Formula Mudah Nilai Odds

Kebarangkalian tersirat (%) = 100 ÷ Odds. Contoh: Odds 2.00 = 50% kebarangkalian. Jika anda percaya peluang sebenar lebih tinggi daripada 50%, ia adalah pertaruhan bernilai di my winbox.

Faktor lain yang mempengaruhi odds my winbox ialah pergerakan pasaran. Apabila banyak wang masuk pada satu pilihan, odds akan berubah. Pemain bijak memantau pergerakan odds dan menggunakan perubahan itu sebagai petanda — terutama apabila pergerakan odds tidak selari dengan logik sukan.

My winbox menyediakan rekod pergerakan odds untuk semua perlawanan utama. Ini membolehkan anda menilai sama ada nilai odds sedang meningkat atau menurun, dan membuat keputusan pada masa yang paling menguntungkan. Untuk perlawanan Liga Super Malaysia misalnya, odds biasanya mula stabil kira-kira 24 jam sebelum tendangan permulaan — inilah masa terbaik untuk pasang pertaruhan pra-perlawanan anda.

Kekuatan Odds My Winbox
Bola Sepak96%
Badminton94%
E-Sukan92%
Tennis90%
Live Betting97%
* Nilai kompetitif berbanding purata pasaran Asia
Deposit Cepat, Main Segera
  • DuitNow – masuk dalam saat
  • Touch 'n Go eWallet – mudah dan pantas
  • FPX Maybank2u / CIMB Clicks
  • GrabPay & Boost
  • ShopeePay
Deposit minimum RM20 sahaja. Pengeluaran diproses dalam 3–5 minit.

Mengapa Odds My Winbox Lebih Kompetitif

Perbezaan kecil dalam odds boleh memberi impak besar kepada keuntungan anda dalam jangka masa panjang.

Perlawanan / Pasaran My Winbox Platform Biasa Perbezaan
JDT Menang (Liga Super) 1.65 1.58 +RM7 / RM100
Over 2.5 Gol (EPL) 1.88 1.80 +RM8 / RM100
Lee Zii Jia Menang (BWF) 2.15 2.05 +RM10 / RM100
Todak Menang (MLBB) 1.78 1.70 +RM8 / RM100
Malaysia Menang (Piala Thomas) 2.50 2.35 +RM15 / RM100
Arsenal Asian Handicap -0.5 1.92 1.85 +RM7 / RM100
Nota Penting

Nilai odds di atas adalah untuk tujuan ilustrasi. Odds sebenar berubah mengikut pasaran dan keadaan semasa. Semak odds terkini di platform my winbox sebelum pasang pertaruhan anda.

my winbox

Strategi Membaca Odds Perlawanan Seperti Pemain Profesional

Pemain pertaruhan yang serius tidak sekadar melihat odds pada hari perlawanan. Mereka memantau pergerakan odds dari beberapa hari lebih awal — dan ini memberikan maklumat yang sangat berharga. Di my winbox, anda boleh semak sejarah pergerakan odds untuk setiap perlawanan utama supaya anda tidak ketinggalan perubahan penting.

Membaca Pergerakan Odds

Apabila odds sesuatu pasukan turun secara mendadak tanpa sebab berita yang jelas, ini biasanya bermakna banyak wang masuk pada pasukan tersebut. Ini boleh menandakan maklumat dalaman yang belum tersebar luas — contohnya pemain bintang baru kembali dari kecederaan, atau pasukan lawan kehilangan pemain kunci secara senyap.

Sebaliknya, apabila odds naik secara tiba-tiba, ia mungkin bermakna berita buruk baru tersebar — seperti kecederaan pemain utama atau cuaca buruk yang mempengaruhi gaya permainan pasukan. Pemain my winbox yang sentiasa memantau pergerakan odds boleh bertindak balas dengan lebih pantas daripada kebanyakan pemain lain.

Odds Liga Super Malaysia – Apa yang Perlu Anda Tahu

Liga Super Malaysia mempunyai beberapa ciri unik dari sudut odds. JDT sebagai juara berturut-turut sering diletakkan sebagai favorit berat dalam hampir semua perlawanan rumah mereka — tetapi ini tidak bermakna anda harus sentiasa bertaruh pada mereka. Pasukan seperti Kedah, Selangor dan Penang boleh memberikan kejutan di Stadium mereka sendiri, terutama dalam perlawanan derby yang bermakna untuk penyokong tempatan.

Untuk perlawanan Liga Super, faktor yang paling sering diabaikan ialah keletihan pemain. Jadual Liga Super Malaysia yang padat — dengan perlawanan Liga, Piala FA dan Piala Malaysia berlangsung hampir serentak — bermakna pasukan sering terpaksa putar skuad mereka. My winbox menggemaskini maklumat lineup terkini supaya anda tahu bila lineup utama sesebuah pasukan sedang berehat.

Mengoptimumkan Penggunaan Odds di My Winbox

Salah satu cara paling mudah untuk mendapat lebih nilai dari odds my winbox ialah dengan memanfaatkan bonus alu-aluan dan cashback. Dengan modal bermula yang lebih besar hasil bonus, anda boleh mencuba lebih banyak perlawanan dan menguji strategi anda tanpa terlalu banyak risiko wang sendiri. Ahli Silver dan VIP Platinum di my winbox mendapat akses kepada odds eksklusif dan cashback yang lebih tinggi — ini secara langsung meningkatkan nilai jangkaan setiap pertaruhan yang anda buat.

Ingatlah bahawa kunci kepada pertaruhan yang berjaya bukan tentang menang setiap pertaruhan, tetapi tentang membuat keputusan yang mempunyai kelebihan matematikal dari masa ke masa. Dengan odds yang kompetitif, analisis yang teliti dan disiplin pengurusan wang, my winbox menyediakan semua yang anda perlukan untuk perjalanan pertaruhan yang lebih bijak dan menyeronokkan.

Rumusan daripada My Winbox

Odds adalah bahasa pertaruhan. Semakin anda memahaminya, semakin bijak setiap keputusan yang anda buat. My winbox ada di sini untuk memastikan anda sentiasa mendapat odds terbaik dan maklumat paling terkini untuk setiap perlawanan.

Dasar Privasi & Perlindungan Data Anda

My winbox mengambil serius privasi setiap ahli. Semua maklumat peribadi anda termasuk rekod pertaruhan, data pembayaran dan butiran akaun disimpan dengan enkripsi SSL 256-bit dan tidak dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Untuk maklumat penuh, sila lawati halaman Dasar Privasi kami.

my winbox

Soalan Kerap Ditanya tentang Odds Perlawanan

Odds pra-perlawanan di my winbox dikemaskini beberapa kali sehari mengikut perkembangan berita, pergerakan pasaran dan maklumat terkini berkaitan perlawanan. Untuk live betting, odds dikemaskini setiap beberapa saat secara masa nyata mengikut keputusan semasa dan momentum perlawanan. Ini memastikan anda sentiasa melihat odds yang paling tepat dan terkini untuk setiap perlawanan.

Pasaran 1X2 mempunyai tiga pilihan — pasukan rumah menang (1), seri (X) atau pasukan tandang menang (2). Asian Handicap pula menghapuskan atau meminimumkan kemungkinan seri dengan memberi kelebihan gol kepada pasukan lebih lemah. Contohnya, JDT -1.5 bermakna JDT mesti menang dengan 2 gol atau lebih. Asian Handicap biasanya menawarkan odds lebih tinggi kerana hanya ada dua pilihan dan tiada seri dalam kebanyakan kes. Di my winbox, kedua-dua format tersedia untuk semua perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL.

Ya, my winbox membenarkan anda membina parlay dengan menggabungkan pilihan dari sukan yang berbeza — contohnya bola sepak Liga Super, badminton BWF dan e-sukan MLBB dalam satu tiket. Odds semua pilihan akan didarabkan bersama, menjadikan potensi keuntungan sangat tinggi dengan modal yang kecil. Namun ingat bahawa semua pilihan mesti betul untuk menang — kami cadangkan hadkan parlay kepada 2–3 pilihan sahaja untuk mengawal risiko.

Odds bergerak bermaksud nilai odds berubah dari masa ke masa sebelum atau semasa perlawanan. Apabila anda telah pasang pertaruhan di my winbox, odds yang anda terima adalah odds pada masa pertaruhan disahkan — bukan odds semasa perlawanan bermula. Jika anda mengaktifkan pilihan "terima perubahan odds yang lebih baik" dalam tetapan akaun anda, my winbox akan secara automatik menggunakan odds lebih baik jika berlaku perubahan yang menguntungkan anda sebelum perlawanan bermula.

Dapatkan Odds Terbaik Malaysia Hari Ini di My Winbox

Daftar percuma, tuntut bonus alu-aluan RM500 dan nikmati odds paling kompetitif untuk Liga Super, EPL, badminton, e-sukan dan lebih 150 kejohanan lagi.

English